Adam Nowodworski
Tony Hawk
Temat szkolenia: Doskonałość jest nigdy

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Krakowie, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, Prezes Zarządu Property Group Polandspółki, która pod markami NowodworskiEstates i Private House Brokers zmienia polski rynek pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Zanim stał się założycielem i CEO jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm w branży nieruchomości w Polsce, zajmował się sprzedażą odzieży w Internecie i próbował swoich sił na ciężkim rynku doradztwa finansowego. Dziś stoi na czele spółki zatrudniającej ponad 70 osób w 3 miastach i planuje debiuty na kolejnych konkurencyjnych rynkach.

Zainspirowany popularnym amerykańskim programem „Million Dollar Listing”, postanowił zostać agentem nieruchomości, który wprowadzi nowe standardy obsługi klienta i zarządzania zasobami ludzkimi. Początki nie były łatwe, firma rozwijała się dzięki sukcesom sprzedażowym agentów nieruchomości, ale również w oparciu o liczne błędy i konieczne zmiany.

To właśnie ciągła zmiana i chęć doskonalenia będą tematem wykładu. W czasie swojej prezentacji podzieli się doświadczeniami i udzieli praktycznych wskazówek odnośnie tego, jak ważne dla każdej organizacji jest ciągłe doskonalenie się by osiągnąć i utrzymać pozycję lidera.

Miejsce: Uniwersytet Ekonomiczny Sala e ,pawilon C
Data: Czwartek 06.04 16.45-18.15

Podoba Ci się festiwal boss?
Zapisz się na bezpłatne wykłady i prelekcje w Twoim mieście!
Partner główny regionu
capgemini.com
State Street to wiodący na świecie dostawca usług finansowych dla inwestorów instytucjonalnych. State Street jest globalną organizacją, z pełnym oddaniem służącą potrzebom rynków i klientów.
Partner technologiczny festiwalu
nazwa.pl
Nazwa.pl tworzy i dostarcza kompleksowe usługi. Oferowane przez firmę domeny internetowe, hosting, sklepy i niezawodna poczta pozwalają na rozwój polskiego sektora MSP, na jego ciągły wzrost.
sprawdź ofertę nazwa.pl
Patronat Honorowy nad festiwalem
bcc


Prestiżowy Klub przedsiębiorców i największa w kraju organizacja indywidualnych pracodawców.
sprawdź BCC


Partner technologiczny festiwalu

MEDIA
PARTNERZY festiwalu
Chcesz wspomóc nasz festiwal jako sponsor lub patner?
Dołącz do ekipy festiwalu
Festiwal organizują studenci tacy jak Ty.
Misją Studenckiego Forum Business Centre Club jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych Polaków. Swoimi działaniami inspirujemy, edukujemy oraz motywujemy młodych ludzi pokazując, że aktywność, odwaga i własna inicjatywa są drogą do osiągnięcia sukcesu.

Chcesz zacząć robić wielkie rzeczy? Dołącz do nas!
Kontakt w regionie
Maciej Bebak
m.bebak@sfbcc.org.pl
Organizator
sfbcc
Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club
ul. Plac Żelaznej Bramy 10
00-136 Warszawa
tel. (022) 582-61-17
kontakt@sfbcc.org.pl
partner technologiczny
nazwa.pl
wdrożenie
stromski.pl
projekt graficzny
moreplease.pl