Przemyslaw Tarasek
Tony Hawk
Temat szkolenia: AML, czyli kiedy pranie nie jest mile widziane...

AML, czyli kiedy pranie nie jest mile widziane…

Zastanawiasz się, jak pieniądze z nielegalnych źródeł moga zostać „wyprane”, żeby można je było wprowadzić do legalnego obrotu?
Czy wiesz, co instytucje finansowe robią, aby temu zapobiec? Czy znają swoich klientów na tyle, aby z czystym sumieniem obracać ich srodkami na rynku finansowym?

Zapraszamy na prezentację, w trakcie której managerowie oraz eksperci działu odpowiedzialnego za przeciwdziałanie praniu pieniędzy w State Street Polska, odpowiedzą na powyższe pytania oraz opowiedzą o praktycznej stronie swojej pracy.

Cykl Życia Kontraktu Terminowego.

Zapraszamy na warsztat przygotowany przez specjalistów z działu instrumentów pochodnych w firmie State Street Bank Polska. Podczas spotkania pokazany zostanie, na żywym przykładzie, cykl życia kontraktu terminowego. Dowiesz się również jakie są rodzaje transakcji, w jaki sposób State Street wycenia kontrakty, analizuje zyski i straty oraz specyficzne sytuacje pojawiające się na niektórych giełdach papierów wartościowych. Warsztaty zostaną poprowadzone przez ekspertów z działu Derywatyw. Zapraszamy!

Miejsce: AGH D13
Data: Poniedziałek 03.04 16.45- 18.15

Podoba Ci się festiwal boss?
Zapisz się na bezpłatne wykłady i prelekcje w Twoim mieście!
Partner główny regionu
capgemini.com
State Street to wiodący na świecie dostawca usług finansowych dla inwestorów instytucjonalnych. State Street jest globalną organizacją, z pełnym oddaniem służącą potrzebom rynków i klientów.
Partner technologiczny festiwalu
nazwa.pl
Nazwa.pl tworzy i dostarcza kompleksowe usługi. Oferowane przez firmę domeny internetowe, hosting, sklepy i niezawodna poczta pozwalają na rozwój polskiego sektora MSP, na jego ciągły wzrost.
sprawdź ofertę nazwa.pl
Patronat Honorowy nad festiwalem
bcc


Prestiżowy Klub przedsiębiorców i największa w kraju organizacja indywidualnych pracodawców.
sprawdź BCC


Partner technologiczny festiwalu

MEDIA
PARTNERZY festiwalu
Chcesz wspomóc nasz festiwal jako sponsor lub patner?
Dołącz do ekipy festiwalu
Festiwal organizują studenci tacy jak Ty.
Misją Studenckiego Forum Business Centre Club jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych Polaków. Swoimi działaniami inspirujemy, edukujemy oraz motywujemy młodych ludzi pokazując, że aktywność, odwaga i własna inicjatywa są drogą do osiągnięcia sukcesu.

Chcesz zacząć robić wielkie rzeczy? Dołącz do nas!
Kontakt w regionie
Maciej Bebak
m.bebak@sfbcc.org.pl
Organizator
sfbcc
Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club
ul. Plac Żelaznej Bramy 10
00-136 Warszawa
tel. (022) 582-61-17
kontakt@sfbcc.org.pl
partner technologiczny
nazwa.pl
wdrożenie
stromski.pl
projekt graficzny
moreplease.pl