Szworak & Tymczyszyn
Tony Hawk
Temat szkolenia: Makarun - budowa i rozwój franczyzy od zera

Marcin Szworak

Absolwent Ekonomii na Uniwersytecie Rzeszowskim. Właściciel firmy KST Gastro Group, a także współzałożyciel marki Makarun Spaghetti and Salad, obecnie największej sieci spaghetterii w Polsce. Odpowiada za rozwój firmy, jej finansową i ekonomiczną stronę, a także koordynację działań operacyjnych.

Jego doświadczenie w dziedzinie sprzedaży zaowocowało podpisaniem ponad 20 umów Franczyzowych w przeciągu niespełna 4 lat. Doradca i współtwórca trzech innych systemów franczyzowych w ramach projektu wlasnafranczyza.pl.

Przemysław Tymczyszyn

Absolwent Elektronicznego Przetwarzania Informacji na UJ. Pomysłodawca biznesu i marki Makarun, odpowiedzialny w firmie za marketing, strategię oraz rozwój systemu franczyzowego za granicą. Doradca i współtwórca trzech innych systemów franczyzowych w ramach projektu wlasnafranczyza.pl. Posiada również doświadczenie w IT, zarządzaniu projektami Internetowymi oraz digital marketingiem, co wykorzystuje na stanowisku Project Manager’a w Tango Digital Agency.

Miejsce: AGH Aula D14, ul. Gramatyka 10,
Data: Poniedziałek 03.04 18.30 -20.00

Podoba Ci się festiwal boss?
Zapisz się na bezpłatne wykłady i prelekcje w Twoim mieście!
Partner główny regionu
capgemini.com
State Street to wiodący na świecie dostawca usług finansowych dla inwestorów instytucjonalnych. State Street jest globalną organizacją, z pełnym oddaniem służącą potrzebom rynków i klientów.
Partner technologiczny festiwalu
nazwa.pl
Nazwa.pl tworzy i dostarcza kompleksowe usługi. Oferowane przez firmę domeny internetowe, hosting, sklepy i niezawodna poczta pozwalają na rozwój polskiego sektora MSP, na jego ciągły wzrost.
sprawdź ofertę nazwa.pl
Patronat Honorowy nad festiwalem
bcc


Prestiżowy Klub przedsiębiorców i największa w kraju organizacja indywidualnych pracodawców.
sprawdź BCC


Partner technologiczny festiwalu

MEDIA
PARTNERZY festiwalu
Chcesz wspomóc nasz festiwal jako sponsor lub patner?
Dołącz do ekipy festiwalu
Festiwal organizują studenci tacy jak Ty.
Misją Studenckiego Forum Business Centre Club jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych Polaków. Swoimi działaniami inspirujemy, edukujemy oraz motywujemy młodych ludzi pokazując, że aktywność, odwaga i własna inicjatywa są drogą do osiągnięcia sukcesu.

Chcesz zacząć robić wielkie rzeczy? Dołącz do nas!
Kontakt w regionie
Maciej Bebak
m.bebak@sfbcc.org.pl
Organizator
sfbcc
Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club
ul. Plac Żelaznej Bramy 10
00-136 Warszawa
tel. (022) 582-61-17
kontakt@sfbcc.org.pl
partner technologiczny
nazwa.pl
wdrożenie
stromski.pl
projekt graficzny
moreplease.pl