Iwona Caputa, Joanna Chojnowska
Tony Hawk
Temat szkolenia: You're brand – Ty jesteś marką. Jak budować markę i kreować wizerunek, osobisty i biznesowy.You're brand – Ty jesteś marką. Jak budować markę i kreować wizerunek, osobisty i biznesowy.

Iwona Caputa – Certyfikowany Coach ACC ICF, trener biznesu, brand coach, menager, pedagog, doradca. Praktyk Points Of You z ogromnym doświadczeniem życiowym i zawodowym.

Całym sercem oddaje się prowadzeniu warsztatów brandingowych i brand coachingu, skierowanego do osób prywatnych i właścicieli firm oraz zajmuje się life & business coachingiem.

Pomaga klientom budować silne i konkurencyjne marki w oparciu o wartości, unikalność, pasje, autentyczność, potrzeby i realia rynkowe. Jako wizjoner i strateg, tworzy nową jakość w biznesie, opierając swoje działania o wartości, etykę, niekonwencjonalne podejście do marketingu i inspirowanie klientów do zmian.

Angażuje się społecznie w duże ogólnopolskie oraz międzynarodowe akcje i projekty, dotyczące rozwoju osobistego, nauki przez całe życie, ochrony przyrody i środowiska, pracując jako wolontariusz, prelegent, coach, trener i mówca.

Pomysłodawca i współtwórca programu brandingowego You`re brand – Ty jesteś marką.

Właścicielka firmy Black Cat Company. Miłośniczka Australii, sportów kontaktowych i quadów.

Joanna Chojnowska – Certyfikowany Coach na poziomie ACC ICF, pedagog, projektantka kariery i postaw przedsiębiorczych, doradca zawodowy, czynny członek ICF Polska i Global. Właścicielka firmy Aqua Vita, która świadczy usługi na skalę inwestycyjną.

Jest współautorką brandingowego, autorskiego programu You’re brand – Ty jesteś marką.

Całym sercem oddaje się prowadzeniu warsztatów brandingowych i brand coachingu, skierowanego do osób prywatnych i właścicieli firm.

Prowadzi indywidualne spotkania, a także praktyczne warsztaty: budowania marki, a także kreowania wizerunku osobistego i zawodowego. Pracuje zarówno z młodzieżą, przedsiębiorcami jak i seniorami, których poprzez zmianę perspektywy stara się zachęcić, aby odważyli się żyć zgodnie ze sobą i swoimi wartościami.

Marka to nasz obraz w oczach i sercach innych osób.

Markę osobistą ma każdy, bez względu czy ją buduje świadomie, czy też nie.

Marka jest czymś więcej niż wizerunek, który można dowolnie kreować.

Silny, skuteczny i konkurencyjny brand oparty jest wiedzy o sobie samym, skojarzeniach jakie budzimy w innych ludziach, wartościach, które oferujemy światu, a końcowym etapem jest spójny wizerunek z tym, co komunikujemy w relacjach osobistych i biznesowych.

Świadome budowanie własnej marki należy zacząć od poznania siebie – kim jestem, co lubię, jakie posiadam atuty i kompetencje, w co się angażuję, jakie są moje najważniejsze wartości, w jaki sposób buduję relacje z innymi, co lubię, jakie są moje pasje, co robię dobrze, a przede wszystkim co mnie jako jednostkę, wyróżnia spośród innych ludzi w życiu osobistym i zawodowym. Jednak najważniejszym elementem w budowaniu marki jest autentyczność i spójność przekazu, online i offline.

Wartość naszej marki wycenia otoczenie, feedback jaki dostajemy z zewnątrz, to przede wszystkim informacja, co wnosimy w życie osobiste i zawodowe innych ludzi.

Tylko marka zbudowana na wartościach, unikalności, spójności i autentyczności, będzie stabilną i silną marką, osobistą i biznesową. Jeśli jesteś ambitny i zależy Ci na zbudowaniu unikalnej marki osobistej i biznesowej, to ten warsztat jest dla Ciebie! Zapisz się!

Miejsce:
Data: 4 kwietnia 2017, 13:00 - 15:00
Moduł:


Podoba Ci się festiwal boss?
Zapisz się na bezpłatne wykłady i prelekcje w Twoim mieście!
Partner strategiczny festiwalu

Mobile Vikings
Poznaj społeczność Vikingów. Są sprytni, przedsiębiorczy i świadomi swoich decyzji. Podobnie jak uczestnicy BOSSa.
Sprawdź Mobile Vikings
Partner technologiczny festiwalu
nazwa.pl
Nazwa.pl tworzy i dostarcza kompleksowe usługi. Oferowane przez firmę domeny internetowe, hosting, sklepy i niezawodna poczta pozwalają na rozwój polskiego sektora MSP, na jego ciągły wzrost.
sprawdź ofertę nazwa.pl
Partner główny festiwalu
PZU kariera
Poznaj oferty największej instytucj finansowej w kraju i upoluj staż w PZU.

sprawdź Grupę PZU
Patronat Honorowy nad festiwalem
bcc
Prestiżowy Klub przedsiębiorców i największa w kraju organizacja indywidualnych pracodawców.
sprawdź BCC

MEDIA
SPONSORZY I PARTNERZY festiwalu
Chcesz wspomóc nasz festiwal jako sponsor lub patner?
Dołącz do ekipy festiwalu
Festiwal organizują studenci tacy jak Ty.
Misją Studenckiego Forum Business Centre Club jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych Polaków. Swoimi działaniami inspirujemy, edukujemy oraz motywujemy młodych ludzi pokazując, że aktywność, odwaga i własna inicjatywa są drogą do osiągnięcia sukcesu.

Chcesz zacząć robić wielkie rzeczy? Dołącz do nas!
Kontakt w regionie
Alicja Wróż
Koordynator Festiwalu Region Opole
a.wroz@sfbcc.org.pl
tel. 694 185 856
Organizator
sfbcc
Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club
ul. Plac Żelaznej Bramy 10
00-136 Warszawa
tel. (022) 582-61-17
kontakt@sfbcc.org.pl
partner technologiczny
nazwa.pl
wdrożenie
stromski.pl
projekt graficzny
moreplease.pl