Bartek Grabowski
Bartek Grabowski
Temat szkolenia: Studenci i biznes z perspektywy marki

Bartek Grabowski – Viking i wrocławianin w jednym. Od 11 lat zajmuje się marketingiem i budowaniem relacji. Na początku swojej kariery związany z branżą eventową – jako dyrektor marketingu odpowiedzialny za promocję dużych festiwali muzycznych (m.in.: Creamfields, Viva Comet) i wydarzeń kulturalnych. Jako dyrektor zarządzający wprowadzał na warszawski rynek portal dlaStudenta.pl. Inicjator wielu projektów sportowych i społecznych. W 2013 roku związał się z operatorem telefonii komórkowej Mobile Vikings gdzie pełni funkcję Head of New Business.

„Studenci i biznes z perspektywy marki” – z prelekcji dowiesz się jakie masz szanse na angaż w wymarzonej firmie. Usłyszysz kim powinieneś być żeby ten cel zrealizować. Dostaniesz też kilka rad i wskazówek jak wykreować się na idealego kandydata. Jeśli angażujesz się w działania organizacji studenckich, pozyskujesz sponsorów na Wasze projekty, budujesz relacje biznesowe, dowiesz się co z puntku widzenia firmy/marki jest w takiej współpracy najważniejsze. Usłyszysz jak zwiększyć szansę Twojej organizacji na pozyskanie partnera, który wesprze Twój projekt.

Miasto: Poznań
Data: 27 Marca
Moduł: Biznes & Startup

Podoba Ci się festiwal boss?
Zapisz się na bezpłatne wykłady i prelekcje w Twoim mieście!
Partner technologiczny festiwalu

Mobile Vikings
FreshMail email marketing to intuicyjny program do wysyłania newsletterów, mailingów i autoresponderów. Od 2008 roku doskonali tworzenie najbardziej przyjaznego rozwiązania służącego do budowania relacji pomiędzy marką a klientem.
sprawdź ofertę freshmail.pl
Partner technologiczny festiwalu
smsapi.pl
SMSAPI to lider masowej wysyłki SMS. Platforma zdobyła zaufanie wielu polskich i globalnych firm, zainteresowanie największych portali oraz specjalistycznych serwisów.

sprawdź ofertę www.smsapi.pl
Patronat Honorowy nad festiwalem
bcc
Prestiżowy Klub przedsiębiorców i największa w kraju organizacja indywidualnych pracodawców.
sprawdź BCC
MEDIA
PARTNERZY festiwalu
Chcesz wspomóc nasz festiwal jako sponsor lub patner?
sfbcc
Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club
ul. Plac Żelaznej Bramy 10
00-136 Warszawa
tel. (022) 582-61-17
kontakt@sfbcc.org.pl
Szymon Nosek
Menedżer Projektu
+48 504 321 488
s.nosek@sfbcc.org.pl

Michał Kołda
Menedżer ds. Promocji
+48 570 000 661
m.kolda@sfbcc.org.pl

partner technologiczny
nazwa.pl
wdrożenie
stromski.pl
projekt graficzny
moreplease.pl