Javier Coves
Javier Coves
Temat szkolenia: Od studenta do start-upowca: Jak zbudować swoją własną drogę do sukcesu.
Droga do założenia własnego biznesu lub zdobycia wymarzonej pracy jest typowo polska: często wyboista, pełna dziur, zakrętów i zatorów konkurencji. Podczas szkolenia dowiesz się jak zaprojektować mapę i plan działań zorientowanych na dotarcie do celu. Dowiesz się, jak tworzyć i odkryć możliwości wokół siebie, wyznaczać i osiągać cele i przekształcić swoje umiejętności i pasje w prosperujący biznes.
opis prelegenta:  Javier Coves – autodydakt, „seryjny” przedsiębiorca i charyzmatyczny mówca. Urodził się w Hiszpanii, w wieku 18 lat wyruszył w poszukiwaniu pasji i doświadczeń. 4 kraje i 10 lat później, przepracowanych w różnych korporacjach, m.in.  w centrali BP w Londynie, wylądował w Polsce gdzie założył firmę  Decrea, która promuje przedsiębiorczość poprzez międzynarodowy program wymiany dla aspirujących przedsiębiorców oraz firmę  Manifext zajmującą się handlem produktami lokalnymi na rynkach zagranicznych. Ludzie są jego największą pasją, a celem dostarczanie wartości społecznościom poprzez projekty i propagowanie idei i ducha przedsiębiorczości. Zajmuje się zagadnieniami zrównoważonego rozwoju, PR, marketingiem i pozytywnym myśleniem. Aktywnie angażuje się w działania fundacji, ktora prowadzi terapię śmiechem dzieciom przebywajacym w szpitalach poprzez improwizację i występy artystyczne.

Miasto: Poznań
Data: 26 marca
Moduł: Manager 2.0

Podoba Ci się festiwal boss?
Zapisz się na bezpłatne wykłady i prelekcje w Twoim mieście!
Partner technologiczny festiwalu

Mobile Vikings
FreshMail email marketing to intuicyjny program do wysyłania newsletterów, mailingów i autoresponderów. Od 2008 roku doskonali tworzenie najbardziej przyjaznego rozwiązania służącego do budowania relacji pomiędzy marką a klientem.
sprawdź ofertę freshmail.pl
Partner technologiczny festiwalu
smsapi.pl
SMSAPI to lider masowej wysyłki SMS. Platforma zdobyła zaufanie wielu polskich i globalnych firm, zainteresowanie największych portali oraz specjalistycznych serwisów.

sprawdź ofertę www.smsapi.pl
Patronat Honorowy nad festiwalem
bcc
Prestiżowy Klub przedsiębiorców i największa w kraju organizacja indywidualnych pracodawców.
sprawdź BCC
MEDIA
PARTNERZY festiwalu
Chcesz wspomóc nasz festiwal jako sponsor lub patner?
sfbcc
Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club
ul. Plac Żelaznej Bramy 10
00-136 Warszawa
tel. (022) 582-61-17
kontakt@sfbcc.org.pl
Szymon Nosek
Menedżer Projektu
+48 504 321 488
s.nosek@sfbcc.org.pl

Michał Kołda
Menedżer ds. Promocji
+48 570 000 661
m.kolda@sfbcc.org.pl

partner technologiczny
nazwa.pl
wdrożenie
stromski.pl
projekt graficzny
moreplease.pl