Witold Casetti
Witold Casetti
Temat szkolenia: Jak pracować mniej i zarabiać więcej

Spotkanie to ma na celu zwiększenie świadomości finansowej społeczeństwa. Podczas spotkania przekazywane będą podstawowe informacje z zakresu alfabetu finansowego. Głównym kierunkiem jest przedstawienie, jak działają mechanizmy bankowe i inwestycyjne. Omówione zostaną najskuteczniejsze metody oprocentowania wkładu pieniężnego oraz zarządzania nadwyżkami wynikającymi z rozsądnego planowania finansów osobistych. Przedstawione zostaną przykłady skutecznych technik przynoszących zyski oraz sposoby racjonalnego obchodzenia się z pieniędzmi. Uczestnicy dowiedzą się, jak poprzez regularne i konsekwentne oszczędzanie mogą osiągnąć jeszcze wyższą stopę zwrotu. Dlaczego warto? Podczas 1,5 godzinnego spotkania dowiesz się między innymi jak zmienić swoje dotychczasowe nawyki finansowe. Poznasz 4 kroki dojścia do wolności finansowej. Pokażemy Ci jak zacząć planować swoje finanse i jak zwiększyć swoją świadomość finansową. Dowiesz się, w których branżach są największe przepływy finansowe oraz jak mocno Twój rozwój osobisty może wpłynąć na Twój sukces finansowy. Będziesz miał możliwość poznać nie tylko ciekawe pomysły na biznes, lecz także uświadomisz sobie jak wygląda schemat finansowy ludzi bogatych. 

Miasto: Bydgoszcz
Data: 24 Marca
Moduł: Coaching & Rozwój

Podoba Ci się festiwal boss?
Zapisz się na bezpłatne wykłady i prelekcje w Twoim mieście!
Partner technologiczny festiwalu

Mobile Vikings
FreshMail email marketing to intuicyjny program do wysyłania newsletterów, mailingów i autoresponderów. Od 2008 roku doskonali tworzenie najbardziej przyjaznego rozwiązania służącego do budowania relacji pomiędzy marką a klientem.
sprawdź ofertę freshmail.pl
Partner technologiczny festiwalu
smsapi.pl
SMSAPI to lider masowej wysyłki SMS. Platforma zdobyła zaufanie wielu polskich i globalnych firm, zainteresowanie największych portali oraz specjalistycznych serwisów.

sprawdź ofertę www.smsapi.pl
Patronat Honorowy nad festiwalem
bcc
Prestiżowy Klub przedsiębiorców i największa w kraju organizacja indywidualnych pracodawców.
sprawdź BCC
MEDIA
PARTNERZY festiwalu
Chcesz wspomóc nasz festiwal jako sponsor lub patner?
sfbcc
Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club
ul. Plac Żelaznej Bramy 10
00-136 Warszawa
tel. (022) 582-61-17
kontakt@sfbcc.org.pl
Szymon Nosek
Menedżer Projektu
+48 504 321 488
s.nosek@sfbcc.org.pl

Michał Kołda
Menedżer ds. Promocji
+48 570 000 661
m.kolda@sfbcc.org.pl

partner technologiczny
nazwa.pl
wdrożenie
stromski.pl
projekt graficzny
moreplease.pl