O festiwalu


ZESPÓŁ FESTIWALU BOSS

Karolina Kępa - Rzeszów

KAROLINA KĘPA – MENEDŻER

  Studentka zarządzania, a ponadto organizatorka eventów. Interesuję się marketingiem, dlatego też zajmuję się  PR w SFBCC naszego regionu.  Jestem osobą otwartą i stawiam na rozwój osobisty. Uważam, że to najlepszy okres na aktywne działanie, dlatego każdy dzień wypełniam po brzegi. Gdy znajdę wolną chwilę sięgam po książkę. 

WIOLETA DOMASZCZYŃSKA - WARSZAWA

WIOLETA DOMASZCZYŃSKA - WARSZAWA

Studentka Finansów i Rachunkowości, lubię podróżować i poznawać nowe kultury. Studenckie Forum Business Centre Club to moje miejsce. Tutaj mogę się rozwijać i realizować swoje cele. Nie lubię siedzieć bezczynnie, wolę działać i wraz z innymi tworzyć ciekawe projekty.

 

Kamila Narecka - Kraków

Kamila Narecka – Kraków

Studentka trzeciego roku Ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym. W działaniu cechują ją zaangażowanie i perfekcjonizm. Lubi słuchać i uważa, że od każdego można się czegoś nauczyć. Miłośniczka piłki nożnej, a w szczególności angielskiej Premier League, gdzie od 10 lat kibicuje Manchesterowi United. Uważa (nie tylko w sporcie), że każde miejsce poza pierwszym jest słabe. W przyszłości planuje zamieszkać w Los Angeles. 

Dominik Mizerski - Katowice

Dominik Mizerski – Katowice

Student Prawa oraz Finansów i Rachunkowości. Na co dzień działam w pionie FR. Już od chwili dołączenia do Fundacji chciałem zaangażować w organizację Festiwalu Boss. Pełnię również rolę ambasadora ING Banku Śląskiego na Uniwersytecie Śląskim. Jestem pracowity, skromny oraz pełny energii, którą zamierzam wykorzystać w pełni przy organizacji Festiwalu. 

Adam Duda - Białystok

Adam Duda – Białystok

Energiczny optymista. Osoba nielubiąca przeciętności, świadomy konieczności zanurzenia się i ciągłego rozwoju w jednej tylko dziedzinie. W wolnych chwilach student zarządzania, Politechniki Białostosckiej. Zgodnie z zasadą "done is better than perfect" – ujarzmiony perfekcjonista.

Błażej Jurczyk - Wrocław

Błażej Jurczyk – Wrocław

Student drugiego roku finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym. W organizacji jestem od 2016 roku. W poprzednim roku zostałem Koordynatorem Festiwalu Boss oraz zaangażowałem się w projekt Igrzyska Przedsiębiorczości. Jestem osobą z pozytywnym nastawieniem do życia, otwartą na świat i innych ludzi. Interesuję się biznesem, motoryzacją, sportem i muzyką.

Dominik Olejniczak - Częstochowa

Dominik Olejniczak – Częstochowa

Student finansów i rachunkowości na wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej. Do SFBCC dołączył w 2016 roku szukając szerokich możliwości rozwoju. Od początku pobytu w organizacji angażował się Festiwal BOSS, gdzie obecnie jest jego koordynatorem. Ambicje oraz zaangażowanie są jego głównym motorem działań. Rozwój osobisty stawia jako hobby, które pozwala dążyć do samorealizacji oraz postawionych przez siebie celów. Jego mottem przewodnim jest – "Twoje życie staje się lepsze, tylko, gdy Ty stajesz się lepszym."

Tomasz Simborski - Poznań

Tomasz Simborski – Poznań

Jestem optymistą, który w swoich działaniach stale skupia się na wychodzeniu poza utarte ścieżki oraz na zwinnym zarządzaniu, tak by osiągać jak największą efektywność. Fascynuje mnie przywództwo oraz kreatywność w biznesie, dlatego studiuję Zarządzanie Kreatywne oraz rozwijam się zawodowo jako Projektant User Experience. W pozostałym wolnym czasie ćwiczę street workout, tworzę muzykę lub prowadzę bloga. Ostatnio zostałem też morsem.

Sebastian Słowiński - Nowy Sącz

Sebastian Słowiński – Nowy Sącz

Student e-administracji na uczelni PWSZ w Nowym Sączu. Człowiek renesansu, posiadający analityczny umysł.
Jego zainteresowania to technologie informatyczne, fotografia oraz psychologia społeczna. Czasem uwielbia posłuchać alternatywnego rocka.
Umiejętnie szuka najlepszych rozwiązań problemów z wielu dziedzin.
Swoją przygodę w Studenckim Forum rozpoczął w 2016 roku, aktywnie współpracując w projektach regionalnych. W organizacji widzi inspiracje do efektywnego działania

 

Podoba Ci się festiwal boss?
Zapisz się na bezpłatne wykłady i prelekcje w Twoim mieście!
Partner technologiczny festiwalu

Mobile Vikings
FreshMail email marketing to intuicyjny program do wysyłania newsletterów, mailingów i autoresponderów. Od 2008 roku doskonali tworzenie najbardziej przyjaznego rozwiązania służącego do budowania relacji pomiędzy marką a klientem.
sprawdź ofertę freshmail.pl
Partner technologiczny festiwalu
smsapi.pl
SMSAPI to lider masowej wysyłki SMS. Platforma zdobyła zaufanie wielu polskich i globalnych firm, zainteresowanie największych portali oraz specjalistycznych serwisów.

sprawdź ofertę www.smsapi.pl
Partner Merytorycznyfestiwalu
Nie pozwól by internetowa rewolucja ominęła Twoją firmę! Dowiedz się jak internet pomoże Ci dotrzeć do nowych klientów i komunikować się z obecnymi. Poznaj skuteczne narzędzia stosowane przez praktyków, z których będziesz sam mógł skorzystać.

sprawdź Google Internetowe Rewolucje
Patronat Honorowy nad festiwalem
bcc
Prestiżowy Klub przedsiębiorców i największa w kraju organizacja indywidualnych pracodawców.
sprawdź BCC
MEDIA
PARTNERZY festiwalu
Chcesz wspomóc nasz festiwal jako sponsor lub patner?
sfbcc
Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club
ul. Plac Żelaznej Bramy 10
00-136 Warszawa
tel. (022) 582-61-17
kontakt@sfbcc.org.pl
Szymon Nosek
Menedżer Projektu
+48 504 321 488
s.nosek@sfbcc.org.pl

Michał Kołda
Menedżer ds. Promocji
+48 570 000 661
m.kolda@sfbcc.org.pl

partner technologiczny
nazwa.pl
wdrożenie
stromski.pl
projekt graficzny
moreplease.pl