O festiwalu


ZESPÓŁ FESTIWALU BOSS

Szymon Nosek - menedżer

SZYMON NOSEK – MENEDŻER

W  SF BCC od początku byłem związany z Festiwalem BOSS, jako uczestnik potem koordynator krakowskiej edycji  i teraz ogólnopolski menedżer.  Prócz działalności w fundacji pasjonuję się podróżowaniem i minimalizmem.  Podobnie jak Winston Churchill uważam, że odwaga jest najważniejszą cnotą.  Pomimo strachu, kroczę przez życie realizując kolejne wyzwania. Od 2 lat prowadzę własną firmę oraz studiuję ekonomię. 

Michał -vice menedżer

MICHAŁ KOŁDA - Menedżer ds. Promocji

Człowiek od lania wody. Na co dzień księgowy i student ekonomii o specjalizacji finanse, bankowość, ubezpieczenia. W życiu możemy robić naprawdę fajne rzeczy, ogranicza nas jedynie obawa, że coś może pójść nie po naszej myśli. Prywatnie, uzależniony od muzyki, począwszy od "rose tattoo" kończąc na Sonacie księżycowej. Lubię ludzi którzy nie boją się próbować, zmieniać swoje życie pomimo utartych schematów, pesymistycznym trendom.

 

Marcin kobierski - Wrocław

Marcin Kobierski – Wrocław

Nazywam się Marcin Kobierski i specjalizuje się w pozyskiwaniu funduszy, a ponad to rozwijam swój startup mający misję skorelować rynek szkoleń. Oprócz tego rozwijam siebie i pozostałych członków klubu  Biznes Toastmasters Wroclove w zakresie przemawiania publicznego i nabierania umiejętności liderskich, co mnie do tego zobowiązuje gdyż obecnie  pełnię funkcję Vice prezesa  do spraw Edukacji. Ważne dla mnie jest to, by każdy miał dostęp do wiedzy i inspiracji, dlatego chcę wraz z swoim zespołem podczas Festiwalu BOSS umożliwić młodym ludziom dostęp do wiedzy i inspiracji płynącej z źródła jakim są ludzie, którzy odnieśli już sukces. 

Marcin Piętka - Białystok

Marcin Piętka – Białystok

Jestem osobą, która wie czego chce.  Uważam i wierzę w to, że posiadać cel w życiu to wartość najwyższa. Przez całe swe życie staram się rozwijać się w różnych dziedzinach. Dla kogoś marzenie, dla mnie jest celem do którego dążę. Uwielbiam współpracować z ludźmi z pasją. Kiedyś postawiłem sobie za cel, aby wyciągnąć ze swego życia jak najwięcej i stworzyć coś niesamowitego. To jest mój cel. 

Grzegorz Borek - Warszawa

Grzegorz Borek – Warszawa

Rodowity krakowianin. Student Uniwersytetu Warszawskiego. Pasjonat bankowości, rynków finansowych motoryzacji i żeglarstwa.

Maciej Bebak - Kraków

Maciej Bebak – Kraków

Zawsze uśmiechnięty student mechatroniki. Interesujący się giełdą, biznesem i nowinkami technologicznymi. Podczas biegania wpada na najlepsze pomysły.

Dawid Krieger - Poznań

Dawid Krieger – Poznań

Studiuję Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Uważam siebie za aktywistę, stale poszukującego pól do działania i rozwoju. Bycie Koordynatorem jest dla mnie kolejnym wyzwaniem na drodze do mistrzostwa. Prywatnie pasjonat wędrówek po górach z niecodziennym gustem muzycznym. 

Karolina Kępa - Rzeszów

Karolina Kępa – Rzeszów

Studentka ekonomii i chemii, a ponadto organizatorka eventów. Interesuję się marketingiem, dlatego też zajmuję się  PR w SFBCC naszego regionu.  Jestem osobą otwartą i stawiam na rozwój osobisty. Uważam, że to najlepszy okres na aktywne działanie, dlatego każdy dzień wypełniam po brzegi. Gdy znajdę wolną chwilę sięgam po książkę lub wybieram wyjazd z przyjaciółmi.

Alicja Wróż - Opole

Alicja Wróż – Opole

Jestem studentką Ekonomii na Uniwersytecie Opolskim oraz Zarządzania na Politechnice Opolskiej. Nie lubię rutyny i bezczynności. Jestem kreatywna, aktywna, otwarta na ludzi i świat. Nie boję się nowych wyzwań i staram się motywować innych do działania. Potrafię współpracować w grupie. Lubię zdobywać nowe doświadczenia i szybko się uczę.

Wojciech Supierz - Kielce

Wojciech Supierz – Kielce

Ambitny i optymistycznie nastawiony do życia student II roku Zarządzania i Inżynierji Produkcji na Politechnice Świętokrzyskiej. Interesuje się wszystkim co związane ze sportem. Zawsze staram się dążyć do wyznaczonego sobie celu. "Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię".

Adam Krawczonek - Olsztyn

Adam Krawczonek – Olsztyn

Studiuje Zarządzanie i Inżynierię Produkcji. Interesuje się Marketingiem internetowym oraz zarządzaniem zespołem. Z tych mniej zawodowych interesuję się łucznictwem, strzelectwem, dobrym kinem, literaturą, historią i sztuką. Jestem ogromnym pasjonatem prawie każdego rodzaju muzyki w tym muzyki klasycznej, oraz jestem dużym fanem komiksów.
Lubię działać, a szczególnie ze świetnym zespołem pełnym pozytywnych ludzi. We współpracy liczą się dla mnie dobra atmosfera i czerpanie przyjemności z tego co robię.

Kamil Rogut - Częstochowa

Kamil Rogut – Częstochowa

"Student Zarządzania którego bardziej niż teoria interesuje praktyka. Uważam że każdy jest kapitanem swojego losu i tylko od nas zależy w którym kierunku zmierzamy. Interesuje się sportem, rozwojem i podróżami. Swoim życiem chce udowodnić że odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak."

Tomasz Jochemczyk - Katowice

Tomasz Jochemczyk – Katowice

"Jestem studentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku Przedsiębiorczość i Finanse. Wytrwale dążę do wyznaczonych sobie celów i uważam, że najlepiej uczę się poprzez własne doświadczenia. Inicjatywa, kreatywności i samodyscyplina to trzy cechy które doskonale opisują moją działalność w Śląskim Studenckim Forum BCC. Moje pasje dzielę między podróże a narciarstwo."

 

Podoba Ci się festiwal boss?
Zapisz się na bezpłatne wykłady i prelekcje w Twoim mieście!
Partner technologiczny festiwalu
nazwa.pl
Nazwa.pl tworzy i dostarcza kompleksowe usługi. Oferowane przez firmę domeny internetowe, hosting, sklepy i niezawodna poczta pozwalają na rozwój polskiego sektora MSP, na jego ciągły wzrost.
sprawdź ofertę nazwa.pl
Patronat Honorowy nad festiwalem
bcc
Prestiżowy Klub przedsiębiorców i największa w kraju organizacja indywidualnych pracodawców.
sprawdź BCC
MEDIA
PARTNERZY festiwalu
Chcesz wspomóc nasz festiwal jako sponsor lub patner?
sfbcc
Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club
ul. Plac Żelaznej Bramy 10
00-136 Warszawa
tel. (022) 582-61-17
kontakt@sfbcc.org.pl
Szymon Nosek
Menedżer Projektu
+48 504 321 488
s.nosek@sfbcc.org.pl

Michał Kołda
Menedżer ds. Promocji
+48 570 000 661
m.kolda@sfbcc.org.pl

partner technologiczny
nazwa.pl
wdrożenie
stromski.pl
projekt graficzny
moreplease.pl