BARR
Tony Hawk
Temat szkolenia: BARR - Spotkanie z przedsiębiorczością

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego razem ze swoimi partnerami przygotowała wystąpienie z zakresu różnych form pozyskiwania środków na działalność gospodarczą. Przyjdź przekonaj się w jaki sposób możesz sfinansować swoją działalność lub obniżyć koszty jej prowadzenia!

Wśród poruszanych tematów są:

Działania Powiatowego Urzędu Pracy w Bydgoszczy wspierające przedsiębiorczość w II kwartale 2016 r. (Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy), Ryszard Maciejewski, Zastępca Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Bydgoszczy, nadzoruje pracę Działu Ewidencji i Świadczeń, Referatu Zarządzania Dokumentacją oraz Filii w Koronowie i w Solcu Kujawskim

Możliwości dofinansowania z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka oraz omówienie Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (Oddział Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w Bydgoszczy), Agnieszka Kahlau, od 8 lat pracownik Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego – Oddział w Bydgoszczy, specjalistka z zakresu pozyskiwania funduszy unijnych i realizacji projektów, w tym dotyczących wsparcia na rozpoczynanie działalności gospodarczej, koordynator sekcji odpowiedzialnej za kontakt z przedsiębiorcami, wsparcie w pozyskiwaniu środków na inwestycje i działania badawczo-rozwojowe

Alternatywa dla działalności gospodarczej – firma bez ZUS z AIP (Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości w Bydgoszczy), Justyna Ratajczak -z wykształcenia prawnik, twórca AIP w Bydgoszczy. Lubi porządek oraz dobrą organizację. Bez trudu wprowadza to w swojej pracy, dlatego podlegające jej inkubatory chodzą jak w zegarku. Najwyższa jakość obsługi i profesjonalizm-to znajdziecie w inkubatorach, którymi zarządza Justyna.

Formy wspierania przedsiębiorczości oferowane przez Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy (Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy), Joanna Wojtaszewska, od ponad 15 lat związana z branżą finansową, obecnie pracuje na stanowisku konsultanta w Kujawsko-Pomorskim Funduszu Pożyczkowym, wcześniej zatrudniona w bankowości, zajmuje się pozyskiwaniem i obsługą klienta biznesowego, analizą wniosków pożyczkowych oraz kontrolą i windykacją.

Lokalizacja: aula(I piętro)

Wstęp bezpłatny!

Miejsce: Collegium Copernicanum UKW, Instytut Mechaniki i Informatyki Stosowanej, ul. Kopernika 1, Bydgoszcz
Data: 7 kwietnia, 13:30
Moduł: Biznes & Startup, Finanse & Inwestycje


Podoba Ci się festiwal boss?
Zapisz się na bezpłatne wykłady i prelekcje w Twoim mieście!
Partner strategiczny festiwalu

Pixel
Poznaj nowoczesne technologie w podróży - dołącz do zespołu!
Sprawdź firmę Pixel
Partner główny festiwalu
Profit Plus
Firma Profit Plus dostarcza kompleksową obsługę Spółek z o.o.
Sprawdź ofertę Profit Plus
Partner strategiczny festiwalu


LIDL
Szukasz ciekawych wyzwań? Poznaj oferty pracy Lidl Polska

sprawdź markę LIDL
Patronat Honorowy nad festiwalem
bcc
Prestiżowy Klub przedsiębiorców i największa w kraju organizacja indywidualnych pracodawców.
sprawdź BCC

MEDIA
SPONSORZY I PARTNERZY festiwalu
Chcesz wspomóc nasz festiwal jako sponsor lub patner?
Dołącz do ekipy festiwalu
Festiwal organizują studenci tacy jak Ty.
Misją Studenckiego Forum Business Centre Club jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych Polaków. Swoimi działaniami inspirujemy, edukujemy oraz motywujemy młodych ludzi pokazując, że aktywność, odwaga i własna inicjatywa są drogą do osiągnięcia sukcesu.

Chcesz zacząć robić wielkie rzeczy? Dołącz do nas!
Kontakt w regionie
Magda Kosztyła
Koordynator Festiwalu.
[email protected]
tel. +48 693 621 397
Organizator
sfbcc
Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club
ul. Plac Żelaznej Bramy 10
00-136 Warszawa
tel. (022) 582-61-17
[email protected]
partner technologiczny
nazwa.pl
wdrożenie
stromski.pl
projekt graficzny
moreplease.pl