Paweł Błaszkiewicz
Tony Hawk
Temat szkolenia: Biznes zaczyna się od dobrego pytania

Opis
Kiedy komuś udaje się odnieść sukces w biznesie, jego usługa lub produkt spotyka się z życzliwym przyjęciem klientów, każdemu zdaje się, że pomysł był skazany na powodzenie. Jednak droga do mety jest często kręta i pełna ślepych ulic. Warto na kilku przykładach zobaczyć proces stawiania dobrych pytań popychających projekt do przodu.

Informacja o mnie:
Konsultant, praktyk zarządzania zasobami ludzkimi. Doktor nauk humanistycznych w zakresie psychologii. Przeprowadził ponad 300 szkoleń i projektów HR. W pracy doktorskiej zajmował się problematyką motywacji do pracy pod kierunkiem prof. Janusza Czapińskiego. Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Ukończył socjologię, 2-letnie Podyplomowe Studia Specjalne z Doradztwa Personalnego oraz Studium Menedżerów Personalnych w Gdańsku. Absolwent 2-letnich studiów terapeutycznych Psychologii Procesu metodą Arnolda Mindella w Gdańsku. Certyfikowany coach ICF. Dyrektor merytoryczny w Gdańskiej Akademii Umiejętności Menedżerskich. Autor kilkudziesięciu publikacji dotyczących zarządzania personelem.
Informacja o firmie:
GAUM – Gdańska Akademia Umiejętności Menedżerskich to nowoczesna firma szkoleniowo-doradcza specjalizująca się w rozwoju potencjału firm i ich pracowników. Istniejemy od 2007 roku. Posiadamy doświadczenie w szkoleniach firm z branży FMCG, B2B, a nawet firm z branży zbrojeniowej. Współpracowaliśmy z Grupą Bumar – Polski Holding Zbrojeniowy. Szkoliliśmy takie firmy jak: PKN ORLEN, PGNiG, BZWBK, BANK BPH, DCT GDAŃSK SA, SKOK Stefczyka, WYBOROWA SA, POMORSKI PARK NAUKOWO-TECHNICZNY, STENA LINE, STORAENSO, HESTIA i wiele innych. Operujemy na obszarach biznesu związanych ze szkoleniami, coachingiem, doradztwem biznesowym, rekrutacją oraz psychologią biznesu. Wielu z Naszych Trenerów to wykładowcy MBA. Pracujemy na każdym poziomie zarządzania – poziomym i pionowym, od Prezesa, po podstawowych pracowników działów handlowych, produkcji, logistyki, finansów i administracji. Służymy swoim doświadczeniem, wiedzą, praktyką oraz charyzmatycznymi Trenerami i Doradcami. Wspieramy firmy w zakresie:
· Zarządzania ludźmi

· Sprzedaży i Marketingu

· Finansów i rachunkowości zarządczej

· Dystrybucji i logistyki

· Łańcucha dostaw

· Prawa pracy

Miejsce: Wyższa Szkoła Gospodarki, budynek G, sala III
Data: 5 kwietnia 17.00
Moduł:


Podoba Ci się festiwal boss?
Zapisz się na bezpłatne wykłady i prelekcje w Twoim mieście!
Partner strategiczny festiwalu

Pixel
Poznaj nowoczesne technologie w podróży - dołącz do zespołu!
Sprawdź firmę Pixel
Partner główny festiwalu
Profit Plus
Firma Profit Plus dostarcza kompleksową obsługę Spółek z o.o.
Sprawdź ofertę Profit Plus
Partner strategiczny festiwalu


LIDL
Szukasz ciekawych wyzwań? Poznaj oferty pracy Lidl Polska

sprawdź markę LIDL
Patronat Honorowy nad festiwalem
bcc
Prestiżowy Klub przedsiębiorców i największa w kraju organizacja indywidualnych pracodawców.
sprawdź BCC

MEDIA
SPONSORZY I PARTNERZY festiwalu
Chcesz wspomóc nasz festiwal jako sponsor lub patner?
Dołącz do ekipy festiwalu
Festiwal organizują studenci tacy jak Ty.
Misją Studenckiego Forum Business Centre Club jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych Polaków. Swoimi działaniami inspirujemy, edukujemy oraz motywujemy młodych ludzi pokazując, że aktywność, odwaga i własna inicjatywa są drogą do osiągnięcia sukcesu.

Chcesz zacząć robić wielkie rzeczy? Dołącz do nas!
Kontakt w regionie
Magda Kosztyła
Koordynator Festiwalu.
[email protected]
tel. +48 693 621 397
Organizator
sfbcc
Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club
ul. Plac Żelaznej Bramy 10
00-136 Warszawa
tel. (022) 582-61-17
[email protected]
partner technologiczny
nazwa.pl
wdrożenie
stromski.pl
projekt graficzny
moreplease.pl