Damian Przybyło
Tony Hawk
Temat szkolenia: ,,Wizerunek, który się sprzedaje – jak na nim zyskać”

Klient potrzebuje zaledwie kilku sekund, aby skojarzyć wizerunek firmy. Podobnie jak kontrahent czy podmiot zainteresowany współpracą. W tych sekundach rozgrywa się walka o każde jej „być albo nie być”. Dlatego warto budować świadomie swój wizerunek i firmy.

Pan Damian Przybyło to właściciel jednej z największych organizacji networkingowych w Polsce – WFS (Współpraca Fundamentem Sukcesu).
Realizuje jeszcze kilka bardzo ciekawych projektów o zasięgu europejskim. Natomiast za główny cel postawił sobie pomoc polskim przedsiębiorcom w rozwijaniu i skalowaniu swoich przedsiębiorstw. Uważa, że wzajemne przekazywanie rekomendacji to obecnie najskuteczniejsza forma reklamy.
Jest on również trenerem z rozwijania umiejętności miękkich, sprzedaży i komunikacji. Występował na kilkudziesięciu eventach jako prelegent w całej Polsce. Pisze artykuły eksperckie do czasopisma Business Influencer, które czyta kilkadziesiąt tysięcy przedsiębiorców – czasopismo wydają Empik, Relay, Inmedio, Ruch, Kolporter i inne.
Partner organizacji Vantis Holding, Gentleman’s Rally, Zielony – Polska Waluta Lokalna, a także uczestnik elitarnego grona Super Connector Club w Polsce.

Dowiesz się więcej na:
Facebook wydarzenie – Tu zaczyna się Twój biznes – Festiwal BOSS Częstochowa
Facebook profil – Studenckie Forum Business Centre Club Region Częstochowa

Za każde szkolenie, będzie wystawiany certyfikat. Aby go uzyskać, należy zarejestrować się poprzez serwis spotesso, a następnie potwierdzić obecność podczas wydarzenia. Osoby, które potwierdzą obecność, biorą udział w losowaniu nagród gdzie m. in można wygrać przelot SZYBOWCEM nad Częstochową w Aeroklub Częstochowa.
W razie dodatkowych pytań na temat warsztatu zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Koordynatorem projektu Festiwal BOSS Częstochowa – Dominik Olejniczak: [email protected]

Miejsce:
Data: 10 kwietnia, 11:25-12:30
Moduł:


Podoba Ci się festiwal boss?
Zapisz się na bezpłatne wykłady i prelekcje w Twoim mieście!
Partner główny festiwalu
Partner technologiczny festiwalu
ds
FreshMail email marketing to intuicyjny program do wysyłania newsletterów, mailingów i autoresponderów. Od 2008 roku doskonali tworzenie najbardziej przyjaznego rozwiązania służącego do budowania relacji pomiędzy marką a klientem.
sprawdź nas
Patronat Honorowy nad festiwalem
Patronat Honorowy nad festiwalem
Partner główny festiwalu
coderslab
Nowoczesna szkoła programowania, skupiająca się na przekazywaniu praktycznych umiejętności. Łącząc cechy szkół językowych i kursów zawodowych, oferujemy nowoczesny model edukacji. Organizujemy kilkutygodniowe, stacjonarne kursy z zakresu IT.

sprawdź nas
Partner technologiczny festiwalu
jura
SMSAPI to lider masowej wysyłki SMS. Platforma zdobyła zaufanie wielu polskich i globalnych firm, zainteresowanie największych portali oraz specjalistycznych serwisów.
sprawdź nas
Patronat Honorowy nad festiwalem
Patronat Honorowy nad festiwalem
bcc
Prestiżowy Klub przedsiębiorców i największa w kraju organizacja indywidualnych pracodawców.
sprawdź BCC

MEDIA
SPONSORZY I PARTNERZY festiwalu
Chcesz wspomóc nasz festiwal jako sponsor lub patner?
Dołącz do ekipy festiwalu
Festiwal organizują studenci tacy jak Ty.
Misją Studenckiego Forum Business Centre Club jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych Polaków. Swoimi działaniami inspirujemy, edukujemy oraz motywujemy młodych ludzi pokazując, że aktywność, odwaga i własna inicjatywa są drogą do osiągnięcia sukcesu.

Chcesz zacząć robić wielkie rzeczy? Dołącz do nas!
Kontakt w regionie
Dominik Olejniczak
[email protected]
Tel: +48 570 021 721
Organizator
sfbcc
Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club
ul. Plac Żelaznej Bramy 10
00-136 Warszawa
tel. (022) 582-61-17
[email protected]
partner technologiczny
nazwa.pl
wdrożenie
stromski.pl
projekt graficzny
moreplease.pl