Mariusz Puto
Tony Hawk
Temat szkolenia: ,,Wizerunek jako droga do sukcesu"

Wielu z nas zastanawia się czym jest sukces, zwłaszcza kiedy mowa o dużych firmach, gdzie wizerunek jest nieodłączną częścią jego zdobycia. Odpowiedzą na to pytanie oraz wielu innych, może być przykład SGP Group – jednej z największej outsourcingowej firmy w Polsce. O jej sukcesie opowie nam Pan Mariusz Puto, Prezes Zarządu, dzięki któremu być może już teraz, uwierzysz we własne siły, dowiesz, co naprawdę liczy się w twoim życiu i jak wydeptać własną ścieżkę do sukcesu.

Pan Mariusz Puto to absolwent Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej, specjalność: Zarządzanie Produkcją i Jakością. Początki swojej kariery zawodowej realizował już jako student w działach kontroli jakości w firmach TRW i Zenith. Po uzyskaniu dyplomu podjął pracę w firmie CF Gomma Poland Sp. z o.o., gdzie był odpowiedzialny za jakość linii produktu. W roku 2006 rozpoczął pracę w Stolzle Częstochowa Sp. z o.o. jako Kierownik Zapewnienia Jakości. Zdobyte doświadczenie pozwoliło na uruchomienie w roku 2006 własnej firmy SGP – Sorting Group Poland Sp. z o.o., zajmującej się outsourcingiem jakościowym. Aktualnie właściciel i Prezes Zarządu SGP Group Outsourcing Company, w skład której wchodzą spółki z 12 krajów Europy i 6 spółek w Polsce. W roku 2013 ukończył Podyplomowe Studia dla Menadżerów Motoryzacji w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Prywatnie mąż i ojciec dwóch córek.

Dowiesz się więcej na:
Facebook wydarzenie – Tu zaczyna się Twój biznes – Festiwal BOSS Częstochowa.
Facebook profil – Studenckie Forum Business Centre Club Region Częstochowa.
Strona www – Festiwal BOSS

Za każde szkolenie, będzie wystawiany certyfikat. Aby go uzyskać, należy zarejestrować się poprzez serwis spotesso, a następnie potwierdzić obecność podczas wydarzenia. Osoby, które potwierdzą obecność, biorą udział w losowaniu nagród gdzie m. in. można wygrać przelot SZYBOWCEM nad Częstochową w Aeroklub Częstochowa, powerbanki, vouchery, kody rabatowe.

W razie dodatkowych pytań na temat warsztatu zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Koordynatorem projektu Festiwal BOSS Częstochowa – Dominik Olejniczak:
[email protected]

Miejsce: Wydział Zarządzania Politechniki Częstochowskiej, Sala 011z
Data: 10 kwietnia, 10:10-11:10
Moduł:


Podoba Ci się festiwal boss?
Zapisz się na bezpłatne wykłady i prelekcje w Twoim mieście!
Partner główny festiwalu
Partner technologiczny festiwalu
ds
FreshMail email marketing to intuicyjny program do wysyłania newsletterów, mailingów i autoresponderów. Od 2008 roku doskonali tworzenie najbardziej przyjaznego rozwiązania służącego do budowania relacji pomiędzy marką a klientem.
sprawdź nas
Patronat Honorowy nad festiwalem
Patronat Honorowy nad festiwalem
Partner główny festiwalu
coderslab
Nowoczesna szkoła programowania, skupiająca się na przekazywaniu praktycznych umiejętności. Łącząc cechy szkół językowych i kursów zawodowych, oferujemy nowoczesny model edukacji. Organizujemy kilkutygodniowe, stacjonarne kursy z zakresu IT.

sprawdź nas
Partner technologiczny festiwalu
jura
SMSAPI to lider masowej wysyłki SMS. Platforma zdobyła zaufanie wielu polskich i globalnych firm, zainteresowanie największych portali oraz specjalistycznych serwisów.
sprawdź nas
Patronat Honorowy nad festiwalem
Patronat Honorowy nad festiwalem
bcc
Prestiżowy Klub przedsiębiorców i największa w kraju organizacja indywidualnych pracodawców.
sprawdź BCC

MEDIA
SPONSORZY I PARTNERZY festiwalu
Chcesz wspomóc nasz festiwal jako sponsor lub patner?
Dołącz do ekipy festiwalu
Festiwal organizują studenci tacy jak Ty.
Misją Studenckiego Forum Business Centre Club jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych Polaków. Swoimi działaniami inspirujemy, edukujemy oraz motywujemy młodych ludzi pokazując, że aktywność, odwaga i własna inicjatywa są drogą do osiągnięcia sukcesu.

Chcesz zacząć robić wielkie rzeczy? Dołącz do nas!
Kontakt w regionie
Dominik Olejniczak
d.olejni[email protected]
Tel: +48 570 021 721
Organizator
sfbcc
Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club
ul. Plac Żelaznej Bramy 10
00-136 Warszawa
tel. (022) 582-61-17
[email protected]
partner technologiczny
nazwa.pl
wdrożenie
stromski.pl
projekt graficzny
moreplease.pl