Michał Dorszewski
Temat szkolenia: W biznesie i w życiu

Przedsiębiorca, trener biznesu, inwestor, z wykształcenia prawnik. Od prawie 30 lat zgłębia tajniki tego jak działa człowiek, jego ciało i mózg, psychologia, emocje, nawyki. Przez ostatnie 10 lat był
odpowiedzialny w Polsce za rozwój największej sieci franczyzowej na świecie, co dało mu międzynarodowe doświadczenie w zakresie różnych stylów komunikacji i metod zarządzania. Z pasji przeczytał setki książek o rozwoju osobistym i odbył dziesiątki szkoleń. W 2015/2016 ukończył program Platinium Tony Robbins, uczestnicząc we wszystkich jego szkoleniach, w efekcie czego
został Senior Leadership i pomaga ludziom osiągać ich własne przełomy w trakcie procesów. Od 2018 mTrener MomentumWay i absolwent Akademii Leaders Are Trainers oraz World Class Speaker Academy. Zainteresowania zawodowe: leadership, strategia, skuteczna komunikacja. Prywatnie mąż, ojciec, zapalony kucharz, entuzjasta zdrowego, świadomego życia.

O Michale mówią „coach błyskawiczny”, bo jednym pytanie potrafi zmienić paradygmat. Szuka rozwiązań w kreatywny sposób, aby jako mentor wspierać w rozwoju na najwyższym poziomie. Jako coach naturalny dąży do szybkich rezultatów, wykorzystując przy tym swój talent i intuicję. Prowadzi szkolenia i warsztaty dla film oraz osób indywidualnych w języku polskim i angielskim. Występuję na scenach, aby inspirować przełomy i towarzyszyć w ich wdrożeniu.

Miejsce: CINIBA
Data: 25 marca 2019, godz. 15:30

Podoba Ci się festiwal boss?
Zapisz się na bezpłatne wykłady i prelekcje w Twoim mieście!

Partner główny festiwalu

Działająca w 158 krajach sieć firm świadczących najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, podatkowo-prawnego oraz audytu.

Sprawdź stronę pwc.pl

Partner główny festiwalu

Portugalska grupa kapitałowa, będąca właścicielem ponad 2820 sklepów Biedronka, dynamicznie rozwijającej się sieci drogerii Hebe i Hebe apteki.

Sprawdź stronę karierawjm.pl

Partner prawny festiwalu

Kancelaria specjalizująca się w transakcjach venture capital, prawie spółek, prawie własności intelektualnej oraz obsłudze branży kreatywnej i IT.

Sprawdź stronę lawmore.pl

Patronat honorowy nad festiwalem

Urząd Miasta Katowice

Katowice Miastem Muzyki UNESCO!

Sprawdź Miasto Katowice!

Patronat honorowy nad festiwalem

Organizacja samorządu gospodarczego zrzeszająca podmioty gospodarcze prowadzące działalność gospodarczą. Organizator Europejskiego Kongresu MŚP.

sprawdź RIG!

Patronat honorowy nad festiwalem

Uniwersytet Ekonomiczny Katowice

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach jest jedną z najstarszych uczelni na Górnym Śląsku. Powstał w grudniu 1936 r., a 11 stycznia 1937 r. odbyła się pierwsza inauguracja roku akademickiego.

sprawdź UE!

Patronat honorowy nad festiwalem

bcc

Prestiżowy Klub przedsiębiorców i największa w kraju organizacja indywidualnych pracodawców.

sprawdź BCC

Patronat honorowy nad festiwalem

Parlament Studencki Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

Organizacja reprezentująca studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

sprawdź PSUE!

MEDIA
SPONSORZY I PARTNERZY festiwalu
Chcesz wspomóc nasz festiwal jako sponsor lub patner?
Dołącz do ekipy festiwalu
Festiwal organizują studenci tacy jak Ty.
Misją Studenckiego Forum Business Centre Club jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych Polaków. Swoimi działaniami inspirujemy, edukujemy oraz motywujemy młodych ludzi pokazując, że aktywność, odwaga i własna inicjatywa są drogą do osiągnięcia sukcesu.

Chcesz zacząć robić wielkie rzeczy? Dołącz do nas!
Kontakt w regionie
Michał Wyszyński
[email protected]
Organizator
sfbcc
Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club
ul. Plac Żelaznej Bramy 10
00-136 Warszawa
tel. (022) 582-61-17
[email protected]
partner technologiczny
nazwa.pl
wdrożenie
stromski.pl
projekt graficzny
moreplease.pl