Alex Barszczewski
Tony Hawk
Temat szkolenia: Osiągnij więcej, szybciej, łatwiej dzięki dobrym relacjom

Od roku 1992 działa jako międzynarodowy executive trainer, coach i konsultant w szeroko rozumianym zakresie sprzedaży i negocjacji biznesowych. Od prawie 25 lat jest angażowany wyłącznie na podstawie dostarczanych rezultatów i wynikających z nich rekomendacji.

Przez 27 lat mieszkał i działał zawodowo w Austrii, USA i Niemczech, z tego 7 lat prowadził założoną przez siebie firmę software’ową. Od roku 2009 mieszka, pracuje i płaci podatki w Polsce, oczywiście mając też klientów w innych krajach Europy.
Od roku 2006 wypełnia osobistą misję bezpłatnego przekazywania wartościowej wiedzy ambitnym ludziom w Polsce, będąc autorem popularnego blogu http://alexba.eu, kanału YT, oraz licznych projektów praktycznych jak np. warsztaty negocjacyjne dla młodych przedsiębiorców, prawników, kobiet w biznesie i korporacjach, czy też osób z niepełnosprawnościami.

Jest autorem popularnej książki „Sukces w relacjach międzyludzkich” www.sukceswrelacjach.pl W uznaniu wkładu w podnoszenie kompetencji negocjacyjnych w branży prawniczej, został w roku 2016, w raporcie miesięcznika Gentleman, zaliczony do dwudziestu pięciu najważniejszych nazwisk w polskim prawie.

Miejsce: AGH Budynek D17, sala 1.19
Data: 16.04 19:05 - 20:35

Podoba Ci się festiwal boss?
Zapisz się na bezpłatne wykłady i prelekcje w Twoim mieście!
Partner główny festiwalu


Coders Lab
Nowoczesna szkoła programowania, skupiająca się na przekazywaniu praktycznych umiejętności. Łącząc cechy szkół językowych i kursów zawodowych, oferujemy nowoczesny model edukacji.

sprawdź Coders Lab
Partner technologiczny festiwalu

smsapi.pl
SMSAPI to lider masowej wysyłki SMS. Platforma zdobyła zaufanie wielu polskich i globalnych firm, zainteresowanie największych portali oraz specjalistycznych serwisów.

sprawdź ofertę www.smsapi.pl
Partner główny festiwalu


State Street
State Street to wiodący na świecie dostawca usług finansowych dla inwestorów instytucjonalnych. State Street jest globalną organizacją, z pełnym oddaniem służącą potrzebom rynków i klientów.

sprawdź State Street
Partner technologiczny festiwalu

Mobile Vikings
FreshMail email marketing to intuicyjny program do wysyłania newsletterów, mailingów i autoresponderów. Od 2008 roku doskonali tworzenie najbardziej przyjaznego rozwiązania służącego do budowania relacji pomiędzy marką a klientem.
sprawdź ofertę freshmail.pl

MEDIA
PARTNERZY festiwalu
Chcesz wspomóc nasz festiwal jako sponsor lub patner?
Dołącz do ekipy festiwalu
Festiwal organizują studenci tacy jak Ty.
Misją Studenckiego Forum Business Centre Club jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych Polaków. Swoimi działaniami inspirujemy, edukujemy oraz motywujemy młodych ludzi pokazując, że aktywność, odwaga i własna inicjatywa są drogą do osiągnięcia sukcesu.

Chcesz zacząć robić wielkie rzeczy? Dołącz do nas!
Kontakt w regionie
Katarzyna Lorenc
[email protected]
Organizator
sfbcc
Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club
ul. Plac Żelaznej Bramy 10
00-136 Warszawa
tel. (022) 582-61-17
[email protected]
partner technologiczny
nazwa.pl
wdrożenie
stromski.pl
projekt graficzny
moreplease.pl