Antoni Leonik
Tony Hawk
Temat szkolenia: Jak fuzje i przejęcia oraz zmiany regulacyjne na rynku bankowym, ubezpieczeniowym i inwestycyjnym wpłyną na klientów indywidualnych, korporacyjnych oraz właścicieli małych firm?

Antoni dołączył do State Street w połowie 2017 r, odpowiada za rozwijanie zaawansowanch usług transakcyjnych i rozliczeniowych dla największych globalnych firm inwestycyjnych.

Manager z ponad 20 letnim doświadczeniem w rynku inwestycyjnym, bankowości korporacyjnej, rynku nieruchomości, bankowości prywatnej oraz detalicznej. Wcześniej zarządzał projektami oraz firmami na rzecz HSBC, Credit Suisse, Allianz, SEB. Przez 8 lat był w Radzie Dyrektorów EFAMA – europejskiej federacji zarządzania aktywami i funduszami (z siedzibą w Brukseli), a także przewodniczył Radzie Izby Zarządzania Funduszami i Aktywami w Polsce.

Zdobywał doświadzczenie w Wielkiej Brytanii, Luksemburgu, Szwajcarii, Niemczech i Skandynawii.
Absolwent studiów doktoranckich z zakresu finansów i zarządzania SGH oraz handlu międzynarodowego na University of Newcastle, UK. Wcześniej ukończył studia ekonomiczne oraz inżynierię maszyn. Chartered Marketer.

Miejsce: UEK Pawilon C, sala F
Data: 18.04 15:00 - 16:30

Podoba Ci się festiwal boss?
Zapisz się na bezpłatne wykłady i prelekcje w Twoim mieście!
Partner główny festiwalu


Coders Lab
Nowoczesna szkoła programowania, skupiająca się na przekazywaniu praktycznych umiejętności. Łącząc cechy szkół językowych i kursów zawodowych, oferujemy nowoczesny model edukacji.

sprawdź Coders Lab
Partner technologiczny festiwalu

smsapi.pl
SMSAPI to lider masowej wysyłki SMS. Platforma zdobyła zaufanie wielu polskich i globalnych firm, zainteresowanie największych portali oraz specjalistycznych serwisów.

sprawdź ofertę www.smsapi.pl
Partner główny festiwalu


State Street
State Street to wiodący na świecie dostawca usług finansowych dla inwestorów instytucjonalnych. State Street jest globalną organizacją, z pełnym oddaniem służącą potrzebom rynków i klientów.

sprawdź State Street
Partner technologiczny festiwalu

Mobile Vikings
FreshMail email marketing to intuicyjny program do wysyłania newsletterów, mailingów i autoresponderów. Od 2008 roku doskonali tworzenie najbardziej przyjaznego rozwiązania służącego do budowania relacji pomiędzy marką a klientem.
sprawdź ofertę freshmail.pl

MEDIA
PARTNERZY festiwalu
Chcesz wspomóc nasz festiwal jako sponsor lub patner?
Dołącz do ekipy festiwalu
Festiwal organizują studenci tacy jak Ty.
Misją Studenckiego Forum Business Centre Club jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych Polaków. Swoimi działaniami inspirujemy, edukujemy oraz motywujemy młodych ludzi pokazując, że aktywność, odwaga i własna inicjatywa są drogą do osiągnięcia sukcesu.

Chcesz zacząć robić wielkie rzeczy? Dołącz do nas!
Kontakt w regionie
Katarzyna Lorenc
[email protected]
Organizator
sfbcc
Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club
ul. Plac Żelaznej Bramy 10
00-136 Warszawa
tel. (022) 582-61-17
[email protected]
partner technologiczny
nazwa.pl
wdrożenie
stromski.pl
projekt graficzny
moreplease.pl