Dimitri Khlopkov
Tony Hawk
Temat szkolenia: Jak przekonać anioła biznesu do zainwestowania środków w projekt na etanie pomysłu/MVP

Co founder i CEO startupu Spokoloko. Spokoloko pomaga organizatorom eventów w znalezieniu perfekcyjnego lokalu na każde wydarzenie i zarezerwowaniu go w kilka klików.
Przeprowadził się z Ukrainy w wieku 17 lat do Polski aby studiować i pracować w jednym z najszybciej rozwijających się krajów Unii Europejskiej. Swoją przygodę z biznesem zaczął w wieku 15 lat, a mianowicie założył sklep internetowy z podróbkami słuchawek Monster Beats. Na dzień dzisiejszy ma doświadczenie pracy w międzynarodowej korporacji, prowadzi agencję eventową i szisza bar w centum Krakowa, ale najbardziej skupia się na pracy w startupie.

Miejsce: UEK Pawilon C, sala F
Data: 18.04 18:35 - 18:55

Podoba Ci się festiwal boss?
Zapisz się na bezpłatne wykłady i prelekcje w Twoim mieście!
Partner główny festiwalu


Coders Lab
Nowoczesna szkoła programowania, skupiająca się na przekazywaniu praktycznych umiejętności. Łącząc cechy szkół językowych i kursów zawodowych, oferujemy nowoczesny model edukacji.

sprawdź Coders Lab
Partner technologiczny festiwalu

smsapi.pl
SMSAPI to lider masowej wysyłki SMS. Platforma zdobyła zaufanie wielu polskich i globalnych firm, zainteresowanie największych portali oraz specjalistycznych serwisów.

sprawdź ofertę www.smsapi.pl
Partner główny festiwalu


State Street
State Street to wiodący na świecie dostawca usług finansowych dla inwestorów instytucjonalnych. State Street jest globalną organizacją, z pełnym oddaniem służącą potrzebom rynków i klientów.

sprawdź State Street
Partner technologiczny festiwalu

Mobile Vikings
FreshMail email marketing to intuicyjny program do wysyłania newsletterów, mailingów i autoresponderów. Od 2008 roku doskonali tworzenie najbardziej przyjaznego rozwiązania służącego do budowania relacji pomiędzy marką a klientem.
sprawdź ofertę freshmail.pl

MEDIA
PARTNERZY festiwalu
Chcesz wspomóc nasz festiwal jako sponsor lub patner?
Dołącz do ekipy festiwalu
Festiwal organizują studenci tacy jak Ty.
Misją Studenckiego Forum Business Centre Club jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych Polaków. Swoimi działaniami inspirujemy, edukujemy oraz motywujemy młodych ludzi pokazując, że aktywność, odwaga i własna inicjatywa są drogą do osiągnięcia sukcesu.

Chcesz zacząć robić wielkie rzeczy? Dołącz do nas!
Kontakt w regionie
Katarzyna Lorenc
[email protected]
Organizator
sfbcc
Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club
ul. Plac Żelaznej Bramy 10
00-136 Warszawa
tel. (022) 582-61-17
[email protected]
partner technologiczny
nazwa.pl
wdrożenie
stromski.pl
projekt graficzny
moreplease.pl