Tomasz Osowski
Tony Hawk
Temat szkolenia: Selling on the fly - czyli jak sprzedawać muchy Leanowo?

Współtwórca marki wooden.life, w przeszłości prowadził firmę branży e-commerce, zajmującą się sprzedażą akcesoriów do telefonów.

Jako wolny strzelec zajmuje się organizacją eventów czy doradzaniem w zakresie UX/UI. Zawodowo związany z Project: People, gdzie na co dzień doradza markom w zakresie doświadczeń użytkownika, czyli w skrócie mówi, jak sprawić, aby odbiorcy pokochali oferowane przez firmę usługi i serwisy.
Do tej pory współpracował z markami takimi jak: T-mobile, Perła Browary Lubelskie, Kiwi.com, Netguru, CMA, Pelvifly, Produktywnosckrokpokroku.pl i inne.

Miejsce: AGH Budynek D17, sala 1.19
Data: 17.04 18:35 - 18:55

Podoba Ci się festiwal boss?
Zapisz się na bezpłatne wykłady i prelekcje w Twoim mieście!
Partner główny festiwalu


Coders Lab
Nowoczesna szkoła programowania, skupiająca się na przekazywaniu praktycznych umiejętności. Łącząc cechy szkół językowych i kursów zawodowych, oferujemy nowoczesny model edukacji.

sprawdź Coders Lab
Partner technologiczny festiwalu

smsapi.pl
SMSAPI to lider masowej wysyłki SMS. Platforma zdobyła zaufanie wielu polskich i globalnych firm, zainteresowanie największych portali oraz specjalistycznych serwisów.

sprawdź ofertę www.smsapi.pl
Partner główny festiwalu


State Street
State Street to wiodący na świecie dostawca usług finansowych dla inwestorów instytucjonalnych. State Street jest globalną organizacją, z pełnym oddaniem służącą potrzebom rynków i klientów.

sprawdź State Street
Partner technologiczny festiwalu

Mobile Vikings
FreshMail email marketing to intuicyjny program do wysyłania newsletterów, mailingów i autoresponderów. Od 2008 roku doskonali tworzenie najbardziej przyjaznego rozwiązania służącego do budowania relacji pomiędzy marką a klientem.
sprawdź ofertę freshmail.pl

MEDIA
PARTNERZY festiwalu
Chcesz wspomóc nasz festiwal jako sponsor lub patner?
Dołącz do ekipy festiwalu
Festiwal organizują studenci tacy jak Ty.
Misją Studenckiego Forum Business Centre Club jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych Polaków. Swoimi działaniami inspirujemy, edukujemy oraz motywujemy młodych ludzi pokazując, że aktywność, odwaga i własna inicjatywa są drogą do osiągnięcia sukcesu.

Chcesz zacząć robić wielkie rzeczy? Dołącz do nas!
Kontakt w regionie
Katarzyna Lorenc
[email protected]
Organizator
sfbcc
Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club
ul. Plac Żelaznej Bramy 10
00-136 Warszawa
tel. (022) 582-61-17
[email protected]
partner technologiczny
nazwa.pl
wdrożenie
stromski.pl
projekt graficzny
moreplease.pl