O festiwalu


Festiwal BOSS – Rozwój. Kariera. Sukces.

 

Festiwal BOSS jest wydarzeniem biznesowo-edukacyjnym, organizowanym przez największą studencką organizację promującą przedsiębiorczość w Polsce – Fundację Studenckie Forum Business Centre Club.

Festiwal BOSS składa się ze „Spotkań z BOSSem” w formie prelekcji, spotkań inspirujących oraz dodatkowo, w większości regionów z warsztatów, szkoleń lub paneli dyskusyjnych realizowanych w ramach „Akademii BOSSa”.

Głównym celem projektu jest zmotywowanie do działania uczestników, którzy mają pomysł na własny biznes, ale obawiają się podjąć ryzyka, a także przekazanie młodym ludziom wiedzy, która przyczyni się w przyszłości do objęcia przez nich stanowisk kierowniczych. Nasza inicjatywa ma za zadanie aktywizować młodych ludzi do kreowania własnej kariery zawodowej oraz znalezienia życiowej pasji i przekształcenia jej w biznes.

Nieprzerwanie od 17 lat, uczestnicy BOSSa mają niepowtarzalną szansę na zdobycie wiedzy oraz umiejętności bezpośrednio od praktyków biznesu. Gośćmi Festiwalu są osoby, znane z pierwszych stron gazet, które osiągnęły znaczący sukces zawodowy. Jest to jedyne wydarzenie o tak szerokiej skali realizowane w naszym kraju

Festiwal powstał z myślą o młodych ludziach, łaknących wiedzy, praktycznych umiejętności, kontaktów i sukcesu. To inicjatywa, mająca zachęcić młode pokolenie do ciągłego, wielowymiarowego rozwoju.

Dzięki wystąpieniom ludzi, którzy swoim życiem udowodnili, że sukces można osiągnąć ciężką pracą i determinacją, uczestnicy otrzymują praktyczną wiedzę z zakresu biznesu i rozwoju osobistego.

Festiwal stwarza jedyną, tak unikalną, a zarazem kompleksową ofertę edukacyjną    o tematyce biznesowej, dopasowaną do potrzeb panujących na rynku.  Jest to przestrzeń, w której stykają się ludzie z różnorodnych światów, branż i grup interesów.

Podoba Ci się festiwal boss?
Zapisz się na bezpłatne wykłady i prelekcje w Twoim mieście!
Partner festiwalu
Partner prawny festiwalu
https://lawmore.pl/
Kancelaria specjalizująca się w transakcjach venture capital, prawie spółek, prawie własności intelektualnej oraz obsłudze branży kreatywnej i IT.

sprawdź stronę lawmore.pl
Partner festiwalu
Patronat Honorowy nad festiwalem
bcc
Prestiżowy Klub przedsiębiorców i największa w kraju organizacja indywidualnych pracodawców.
sprawdź BCC
MEDIA
PARTNERZY festiwalu
Chcesz wspomóc nasz festiwal jako sponsor lub patner?
sfbcc
Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club
ul. Plac Żelaznej Bramy 10
00-136 Warszawa
tel. (022) 582-61-17
[email protected]
Luiza Miałkos
Menedżer ogólnopolska Projektu
+48 666 225 414
[email protected]

Sebastian Portka
Specjalista ds. FR
+48 790 890 616
[email protected]

Krzysztof Polak
Specjalista ds. FR
+48 889 139 068
[email protected]

Wojciech Chwała
Specjalista ds. FR
[email protected]

partner technologiczny
nazwa.pl
wdrożenie
stromski.pl
projekt graficzny
moreplease.pl