O festiwalu
O festiwalu

Festiwal BOSS to ogólnopolskie, wyjątkowe wydarzenie organizowane przez Studenckie Forum Business Centre Club stanowiące niepowtarzalną okazję do spotkania aktywnych i odważnych młodych ludzi wraz ze przedstawicielami strefy biznesu.

XV edycja Festiwalu odbędzie się w dniach 20-22 marca 2018 roku. Podczas 3 dni będziesz mieć okazję wziąć udział w wartościowych szkoleniach i warsztatach prowadzonych przez praktyków biznesu oraz zdobyć unikalny pakiet BOSSa składający się z praktycznej wiedzy i umiejętności.

Celem Festiwalu jest kształtowanie odważnej i otwartej postawy wśród młodych ludzi, aby świadomie kierowali swoim życiem oraz osiągali niezależność. Ponadto stawiamy na praktyczną wiedzę, dlatego zapewniamy najwyższą jakość prelekcji prowadzonych wyłącznie przez profesjonalistów. Festiwal jest również świetną okazją do nawiązania wartościowych i długofalowych relacji.

 ?
Podoba Ci się festiwal boss?
Zapisz się na bezpłatne wykłady i prelekcje w Twoim mieście!
SPONSORZY I PARTNERZY festiwalu
Chcesz wspomóc nasz festiwal jako sponsor lub patner?
Dołącz do ekipy festiwalu
Festiwal organizują studenci tacy jak Ty.
Misją Studenckiego Forum Business Centre Club jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych Polaków. Swoimi działaniami inspirujemy, edukujemy oraz motywujemy młodych ludzi pokazując, że aktywność, odwaga i własna inicjatywa są drogą do osiągnięcia sukcesu.

Chcesz zacząć robić wielkie rzeczy? Dołącz do nas!
Kontakt w regionie
Tomasz Simborski
Koordynator Festiwalu Biznesu BOSS
e-mail: [email protected]
Organizator
sfbcc
Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club
ul. Plac Żelaznej Bramy 10
00-136 Warszawa
tel. (022) 582-61-17
[email protected]
partner technologiczny
nazwa.pl
wdrożenie
stromski.pl
projekt graficzny
moreplease.pl