Jacek Myrcha
Tony Hawk
Temat szkolenia: Jakie firmy odnoszą największe sukcesy? / Twój Plan Rozwoju jak to się robi w Microsoft - warsztat

Na najbliższym festiwalu BOSS – Jacek Myrcha – odpowiadający od kilku lat za szkolenia i rozwój umiejętności pracowników w Microsoft dla regionu Europy Centralnej i Wschodniej – opowie o tym jak zdobyć serce klienta, dlaczego firmy dbające o doskonałe doznania klientów odnoszą sukcesy, i jaka jest formuła na osiągniecie efektu WOW. Jacek poprowadzi również warsztat na temat planowania własnego rozwoju (kariery), pokaże co w takim planie powinno się znaleźć, jak zacząć, i jak to się robi w Microsoft.
Jacek ma ponad 20 letnie doświadczenie w pracy na rynku IT w różnych firmach i na wielu różnych stanowiskach (zaczynał swoją przygodę od bycia programistą, pracował w PC Kurierze/Enterze, zarządzał działem Marketingu w Microsoft i IBM w Polsce, a dwa lata temu ukończył kurs Profesjonalnego Trenera na Akademii Leona Koźmińskiego (gdzie prowadzi zajęcia z Customer Lifecycle Management na Studiach Podyplomowych Strategicznego Zarządzania Sprzedażą i Zespołem Sprzedaży).
Prywatnie Jacek uwielbia fotografować, podróżować, jeździć na łyżwach (od roku próbuje nauczyć się jazdy figurowej 😉) i samochodem.

Miejsce: Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu/Collegium Da Vinci
Data: 20.03.18 i 22.03.18
Moduł:

 ?
Podoba Ci się festiwal boss?
Zapisz się na bezpłatne wykłady i prelekcje w Twoim mieście!
SPONSORZY I PARTNERZY festiwalu
Chcesz wspomóc nasz festiwal jako sponsor lub patner?
Dołącz do ekipy festiwalu
Festiwal organizują studenci tacy jak Ty.
Misją Studenckiego Forum Business Centre Club jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych Polaków. Swoimi działaniami inspirujemy, edukujemy oraz motywujemy młodych ludzi pokazując, że aktywność, odwaga i własna inicjatywa są drogą do osiągnięcia sukcesu.

Chcesz zacząć robić wielkie rzeczy? Dołącz do nas!
Kontakt w regionie
Tomasz Simborski
Koordynator Festiwalu Biznesu BOSS
e-mail: [email protected]
Organizator
sfbcc
Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club
ul. Plac Żelaznej Bramy 10
00-136 Warszawa
tel. (022) 582-61-17
[email protected]
partner technologiczny
nazwa.pl
wdrożenie
stromski.pl
projekt graficzny
moreplease.pl