Michał Lisiecki
Tony Hawk
Temat szkolenia: Storytelling w biznesie

Michał Lisiecki, absolwent poznańskich uczelni – Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Wyższej Szkoły Bankowej, to kolejny z prelegentów Festiwalu BOSS 2018. Wystąpi pierwszego dnia w ramach modułu Business Inside. Michał jest specjalistą od technik sprzedaży oraz storytellingu. Przez wiele lat zdobywał doświadczenie w różnego rodzaju firmach odpowiadając za m.in. testowanie i wprowadzanie nowych produktów na rynek, zdobywanie nowych klientów, realizowanie planów sprzedaży czy też kontakt z kontrahentami. W czasie swojej kariery zawodowej odniósł wiele osiągnięć godnych pochwały, m.in.: wprowadził pewną poznańską firmę produkcyjną na 4. miejsce w Polsce jeśli chodzi o eksport produktów do Etiopii w latach 2012-2016 oraz zdobył największe w historii tej zamówienie opiewające na kwotę 18 mln zł.
Obecnie Michał prowadzi własną działalność – ARTOFSALE sp. z o.o., zajmując się importem kawy z Etiopii i sprzedażą jej w Polsce oraz eksportem do klientów zagranicznych, prowadząc bloga, a także oferując usługi szkoleniowe i doradcze dla instytucji publicznych i firm prywatnych z zakresu m.in.: sprzedaży, pozyskiwania i obsługi klientów, storytellingu, perswazji, wpływu społecznego, prezentacji, zagadnień eksportowych, przemawiania publicznego.
Pasjonat psychologii sprzedaży. W wolnych chwilach czyta książki popularno-naukowe oraz aktywnie spędza czas podczas wycieczek rowerowych oraz uprawiając żeglarstwo.

Miejsce: Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu (sala 111A)
Data: Business Inside, 20.03.18, 16:00-16:30
Moduł:

 ?
Podoba Ci się festiwal boss?
Zapisz się na bezpłatne wykłady i prelekcje w Twoim mieście!
SPONSORZY I PARTNERZY festiwalu
Chcesz wspomóc nasz festiwal jako sponsor lub patner?
Dołącz do ekipy festiwalu
Festiwal organizują studenci tacy jak Ty.
Misją Studenckiego Forum Business Centre Club jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych Polaków. Swoimi działaniami inspirujemy, edukujemy oraz motywujemy młodych ludzi pokazując, że aktywność, odwaga i własna inicjatywa są drogą do osiągnięcia sukcesu.

Chcesz zacząć robić wielkie rzeczy? Dołącz do nas!
Kontakt w regionie
Tomasz Simborski
Koordynator Festiwalu Biznesu BOSS
e-mail: [email protected]
Organizator
sfbcc
Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club
ul. Plac Żelaznej Bramy 10
00-136 Warszawa
tel. (022) 582-61-17
[email protected]
partner technologiczny
nazwa.pl
wdrożenie
stromski.pl
projekt graficzny
moreplease.pl