O festiwalu


ZESPÓŁ FESTIWALU BOSS

 

 

Magdalena Rencz – Menedżer ogólnopolski

Studentka Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych na Uniwersytecie Ekonomicznym. Do Studenckiego Forum BCC dołączyła początkiem 2018 roku w poszukiwaniu możliwości samorozwoju. Była menadżer projektu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości. W działaniu cechuje ją odwaga oraz optymizm, bo jak twierdzi, lepiej spróbować i popełnić błąd niż żałować przez całe życie. Zaraża innych pozytywną energią. Wierzy, że dzięki ciężkiej pracy oraz wytrwałości można osiągnąć wszystko. Interesuje się psychologią oraz gotowaniem a największym marzeniem jest podróż dookoła świata. Jej motto życiowe brzmi "If you can dream it, you can achieve it".
     
 

 

Małgorzata Bućko – Menedżer ds. Marketingu Festiwalu BOSS

Studentka Marketingu i komunikacji rynkowej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. W przyszłości chciałaby rozwijać się w branży marketingowej i tworzyć własne kampanie reklamowe. Nie potrafi się nudzić, dlatego cały czas stawia sobie coraz to nowe wyzwania, a tworzenie kolejnych projektów daje jej radość i motywację do dalszego rozwoju. Interesuje się również psychologią i szczególną uwagę zwraca na komunikację międzyludzką, bo to właśnie otaczający ją ludzie dają jej energię do działania. W wolnym czasie zajmuje się fotografią, gra w squasha i podróżuje.
     
 

 

Piotr Augustyński – Menedżer ds. IT i FR Festiwalu BOSS

Ambitny, profesjonalny i pracowity student łączący swoje wykształcenie informatyczne z biznesem. Studia na kierunku Ekonomia rozpoczął w Krakowie, ale obecnie kontynuuje je w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Twardo dąży do osiągnięcia wyznaczonych sobie celów i perfekcji, poprzez ciągłą pracę. Prywatnie zapalony inwestor giełdowy, interesujący się również rynkiem nieruchomości. Dzięki podróżom, poszerza swoje horyzonty. Jego przygoda z SF Business Center Club zaczęła się właśnie od Festiwalu Boss w którym brał udział, a w tegorocznej edycji będzie miał okazję go organizować !
     
 

 

Krzysztof Polak - Menedżer ds. Partnerów Medialnych Festiwalu BOSS

Na co dzień Student Informatyki i Ekonometrii oraz kierownik działu poligrafii i logistyki w biurze projektowym. Najlepiej czulej się pracując jako indywidualista. Wiedzę czerpie od profesjonalistów i literatury. Kieruje się ideą: ” nie trzeba wiedzieć wszystkiego, trzeba wiedzieć kogo poprosić o pomoc ”. Swoją karierę zaczął od SF BCC na skalę regionu, obecnie pozyskuje patronów medialnych i partnerów finansowych na skalę ogólnopolską. Swoją kreatywnością i zainteresowaniami stara się podnosić efektywność pracy. W wolnych chwilach całkowicie poświęca się motocyklom.
     
 

Michał Wyszyński – Koordynator Katowice

Student trzeciego roku Ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Szeregi fundacji zasilił w październiku 2017, dołączając do pionu FR. Pracował przy realizacji Festiwalu BOSS oraz pełnił rolę prelegenta podczas Najlepszych Zajęć z Przedsiębiorczości. Mimo młodego wieku 21 lat dał radę dostać się do jednej z firm wielkiej czwórki – jest audytorem spółek w firmie EY, w swojej pracy na co dzień rozmawia z dyrektorami finansowymi i członkami zarządów największych firm województwa Śląskiego. Oprócz pracy w korporacji, studiów dziennych i działalności w fundacji znajduje czas na swoje drugie hobby – organizuje imprezy masowe, jego firma pracowała przy realizacji XVI Samorządowego Forum Kapitału i Finansów w Katowicach. Zagorzały miłośnik idei kapitalizmu i humanizmu. Uważa, że światowy zachwyt nad sztuczną inteligencją, wobec znikomej części używanego potencjału umysłu człowieka jest jednym z największych nieporozumień XXI wieku. Michał to człowiek bardzo pozytywny, zwykle potrafiący śmiać się z byle powodu. Uwielbia współpracować ze swoimi przyjaciółmi przy organizacji różnych przedsięwzięć.
     
            

Piotr Krzekotowski – Koordynator Wrocław

Od dziecka marzył o byciu przedsiębiorcą i założeniu własnej firmy. Uwielbia podróżować i inspirować innych do rozwoju i podejmowania działań w biznesie. W życiu kieruje się zasadą: "Jeżeli myślisz, że coś możesz lub czegoś nie możesz, za każdym razem masz rację". Na co dzień studiuje Zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym.  
     
 

Mateusz Pacierz – Koordynator Kielce

Student Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku Finanse i Rachunkowość. W 2018 pojawił się ze Studenckim Kołem Naukowym LIDER na festiwalu BOSS, gdzie dołączył do SF BCC, by rok później zostać koordynatorem kolejnej edycji "Bossa". Prywatnie pasjonat kryminałów, piłki nożnej i turystyki motocyklowej.
     
 

 Kacper Romanowski – Koordynator Warszawa

Student Indywidualista z nastawieniem na ciągły rozwój. Serce pełne idei, a w głowie tony pomysłów. Cenię oryginalność, ciekawość świata i dążenie do perfekcji. Aktualnie pomagam rozwijać Scanye – startup w branży technologicznej. Studiuję finanse na Uniwersytecie Warszawskim oraz aktywnie działam w organizacjach promujących przedsiębiorczość wśród młodych osób.
     
 

 Miłosz Stachaczyk – Koordynator Poznań

Młody, kreatywny, inteligentny i pełen zaangażowania student. Pasjonujący się Biznesem, polityką, nowymi technologiami i liderami którzy zmieniają nasz świat. Lubi wyzwania, sport i zawsze patrzy ponad horyzont. Najwięcej o nim może powiedzieć jego ulubiony cytat. "Ludzie wystarczająco szaleni by sądzić, że mogą zmienić świat są tymi którzy go zmieniają"  Dołączył do organizacji w rekrutacji letniej 2018 roku a od czerwca jest Koordynatorem Festiwalu BOSS. Już od najmłodszych lat związany z biznesem. W wieku 17 lat pracował jako przedstawiciel FM World Polska prowadząc własny 6 osobowy zespół i wspólnie z Team Liderami regionu organizował szkolenia sprzedażowe i produktowe. Następnie jego kariera zmierzyła ku miastu Poznań gdzie rozwijał się pracując jako handlowiec a następnie jako analityk biznesowy, studiując politologię na Uniwersytecie Adama Mickiewicza wspinał się po kolejnych szczeblach kariery. Obecnie obejmuje stanowisko Project Managera, studiuje informatykę na Wyższej Szkole Bankowej, współpracuje przy organizacji Forum Gospodarczego Metropolii Poznań i rozwija własną firmę w branży kosmetycznej.
     
 

Magdalena Żakowska – Koordynator Białystok

Ambitna studenta drugiego roku Zarządzania na Wydziale Inżynierii Zarządzania na Politechnice Białostockiej. Prywatnie pasjonatka gry na instrumentach i niestandardowych sportów. Kobieta biznesu z silnym charakterem. Jest odważna i nie boi się nowych wyznań, a osiąganie rzeczy niemożliwych to jej specjalność. Właśnie dlatego podjęła się koordynowania jednego z największych projektów – Festiwalu BOSS.
     
Podoba Ci się festiwal boss?
Zapisz się na bezpłatne wykłady i prelekcje w Twoim mieście!
Partner festiwalu
Partner prawny festiwalu
https://lawmore.pl/
Kancelaria specjalizująca się w transakcjach venture capital, prawie spółek, prawie własności intelektualnej oraz obsłudze branży kreatywnej i IT.

sprawdź stronę lawmore.pl
Partner festiwalu
Patronat Honorowy nad festiwalem
bcc
Prestiżowy Klub przedsiębiorców i największa w kraju organizacja indywidualnych pracodawców.
sprawdź BCC
MEDIA
PARTNERZY festiwalu
Chcesz wspomóc nasz festiwal jako sponsor lub patner?
sfbcc
Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club
ul. Plac Żelaznej Bramy 10
00-136 Warszawa
tel. (022) 582-61-17
[email protected]
Magdalena Rencz
Menedżer Projektu
+48 785 505 159
[email protected]

Małgorzata Bućko
Menedżer ds. Promocji
+48
[email protected]

partner technologiczny
nazwa.pl
wdrożenie
stromski.pl
projekt graficzny
moreplease.pl